+380986581533
Що подарувати на весілля?
Приготування до весілля друзів - часто стрес. Що подарувати молодятам? Чи варто дарувати гроші? Може, щось практичне? Ми зібрали всі варіанти!
Зірки тільки й роблять, що дивляться на закоханих людей, — тому вони так прекрасні
А з мапою зоряного неба ви зможете зберегти для молодят зорі, що побачили народження їхньої родини!

Зоряна мапа - картина, що відтворює те, як виглядав небосхил у конкретному місці в конкретний час. У редакторі можна самостійно обрати дату, локацію та дизайн, а також - додати зворушливий підпис для молодят. Усі дані про положення зорь беруться із каталогів NASA та підв'язуються до координат, тож мапи зоряного неба повністю достовірні!

Така інтимна та унікальна річ точно здивує молоде подружжя, доповнить інтер'єр оселі та ще довго нагадуватиме молодятам про щасливий день початку їхньої спільної дороги. І, звісно, про вас як автора оригінального подарунку :)

Якщо ви шукаєте практичний подарунок, зверніть увагу на побутову техніку на кшталт пральної чи посудомийної машини або ж відпарювача. Це особливо стане в нагоді, якщо молодята тільки-но переїхали до нової оселі.

Для спортивної пари можна обрати абонемент до фітнес залу чи, наприклад, стаціонарний тренажер. Поціновувачам здорового харчування також можна подарувати соковитискач.

Якщо ваші друзі мріють про хвостатого друга, можна зробити їм такий сюрприз. Однак у цьому випадку про свої наміри варто попередити :)

Якщо пара полюбляє спокійний відпочинок, влучним подарунком може стати тур у весільну подорож на море, прогулянка на конях чи романтичний політ на повітряній кулі. Знаючи про захоплення пари, можна навіть подарувати квитки на концерт улюбленого гурту!
У будь-якому випадку, головне під час вибору подарунку - звертати увагу на особливості саме тієї пари, до якої ви збираєтеся на весілля.

Якщо ідей немає зовсім - зверніть увагу на сертифікати. Наприклад, у магазин із декором чи побутовою технікою для практичних і на якісь розваги - для активних і менш практичних закоханих.

І не забувайте, що найцінніший подарунок - ваша увага, тож потурбуйтеся про дрібнички та не забудьте про листівку й букет для привітання!)