Як зробити День закоханих ідеальним?
14 порад до Дня закоханих
Помічаєш, як поступово збільшується кількість продавців квітів на вулиці, в магазинах дорожчають плюшеві ведмедики? Це означає, що незабаром День закоханих :)

Ми зібрали 14 порад, щоб зробити цей день ідеальним і запам'ятати його на все життя. Поїхали!


1
Відклади роботу
Так, це може звучати банально, але камон! Пам'ятай, що дедлайнів багато, а кохана людина - одна. Якщо можливості провести цей день тільки вдвох немає, то хоча б не затримуйся на роботі, а краще - постарайся звільнитися раніше.
2
Задай атмосферу ще зранку
Про каву та сніданок у постіль ти все знаєш. Доповни це власноруч написаним листом. Пиши про свої почуття, про перше враження, про те, що хочеш полетіти з нею на Марс… Головне - будь щирим!
3
Чим простіше, тим краще
Парадоксально, але 1000 і 1 троянда, пелюстки по квартирі, романтична вечеря - це дуже банально та очікувано. Набагато сильніші враження залишаються від чогось несподіваного. Спробуй втілити в життя те, про що давно мріє твоя половинка. Можливо, хтось мріє про морозиво взимку або прогулянку різдвяним містом без телефона
4
Забудь про соцмережі
Повір, нічого не трапиться, якщо всі друзі дізнаються про те, яка у вас шалена історія кохання 15 чи 16 лютого. Це ваш особливий день, тож радимо провести його саме вдвох
5
Свічки - твої друзі
Це найдешевший спосіб зробити звичайне приміщення схожим на те, що показують в американських мелодрамах. Купуй безліч свічок та запалюй їх по всьому дому. Головне - пам'ятай про техніку безпеки. Для найромантичніших: можна викласти серце зі свічок :)
6
Готуйся зазделегідь
Щоб не виглядати підозріло, коли ховаєш подарунок чи свічки, роби це зазделегідь! Тим паче, якщо підготиватис ще наприкінц січня, то шанси не зустріти кохану людину вдома та сховати подарунок набагато вище, аніж за день до свята
7
Вражай своїм подарунком!
Цей гайд по ідеальному Дню закоханих ми намагаємося зробити несхожим на те, що можна знайти на просторах інтернета, бо там усе ну дуууже банально… Тож і подарунок радимо зробити небанальний.

Наприклад, мапу зоряного неба. Вона показує, як над вами виглядали зорі під час знайомства, першого поцілунка чи навіть першої ночі разом… Це ті самі зорі, які бачили, як почалася історія вашого кохання.

У редакторі можна обрати дату та місце події, створити власний дизайн і додати зворушливу фразу. Можливо, у вас є якась особлива, "ваша"?

Це точно змусить твою кохану людину посміхатися кожного разу, коли вона бачитиме Ті самі зорі


8
Сьогодні не до рутини
Гадаємо, що хоча б один день на рік можна забути про миття посуду, прибирання та інші побутові справи. Насолоджуйтеся атмосферою свята! Посуд почекає)
9
Запишіть ваші спільні бажання
Це ідеальний день, щоб почути одне одного. У спокійній атмосфері запишіть ваші спільні цілі на 2020 рік. Можна спланувати подорожі або навіть купити квитки, зробити лист бажань
10
Сховай валентинки в різних місцях
Ти можеш не робити цілий квест. Достатньо просто сховати маленькі привітання в різних несподіваних місцях: карман, чашка, взуття, сумка, косметичка, гаманець… Далі тільки твоя фантазія
11
Танцюйте!
Танець - спосіб сказати те,не що не вистаяає слів. Не обов'язково бути професійним танцором. Просто вмикай улюблену музику (краще, якщо вона подобатиметься вам обом) і танцюй разом із коханням усього свого життя
12
Скажи "привіт"
Згадай, які канали, радіо передачі або блогери подобаються твоїй половинці. Спробуй домовитися, щоб у прямому ефірі їй передали "Привіт" або сказали, як сильно ти її любиш
13
Налаштуй автоповідомлення
У телеграмі можна налаштувати відкладені повідомлення. Ти можеш зазделегідь їх підготувати, а у День закоханих твоєму партнерові кожну годину приходитимуть зворушливі повідомлення чи ваші спільні фотографії
14
Кохання не має обмежень
Не забувай, що кохана людини поряд кожного дня. Отже, не залежно від того, свято сьогодні чи ні - радуй кохану людину кожного дня!

Кажуть, саме це і є секретом довгих і щасливих стосунків
Обирай будь-яку ідею або використовуй усі разом. І, так, ми назвали це "Як зробити День закоханих ідеальним", але пам'ятай, що ідеального не існує. Головне - просто будьте щасливі в цей день!
Класний гайд! Хочу поділитися в соцмережах:
Про Ті самі зорі
Ти молодець, якщо помітив, що тут була реклама зоряних мап :)

Ті самі зорі - молода українська компанія. Ми допомагаємо людям зробити близьких щасливими. Мапи зоряного неба точно відтворюють те, як виглядав небосхил у будь-яку важливу для людини дату. Перший поцілунок, весілля, народження дитини, переїзд, день народження... Будь-який момент можна закарбувати на папері!

Ти можеш обрати будь-який дизайн та додати свій власний зворушливий підпис. Мапа буде у відділенні Нової Пошти протягом 3 робочих днів із момента замовлення.