ДОСТАВКА

Доставка по Україні службою Нова Пошта.

Строк доставки Вашого відправлення компанією «Нова пошта» до пункту призначення зазвичай становить не більше 2-х робочих днів.

Замовлення, що оформлені до 16:00, ми передаємо до друку в той же день. Замовлення, оформлені після 16:00 - ми передаємо до друку наступного дня. Друк триває 1-2 роюочих дня, після чого замовлення передається компаніїї "Нова Пошта" для здійснення транспортування. Після відправки перевізник сповістить Вас про точні строки та час прибуття товару до пункту призначення.

Зверніть увагу! Замовлення зберігається на складі транспортної компанії не більше 5 робочих днів, після вичерпання цього терміну відправляється назад.

При оплаті картою на сайті зазначений в замовленні отримувач має показати документ, що засвідчує особу.

ОПЛАТА ЗАМОВЛЕННЯ


Оплата замовлення проходить через сервіс онлайн платежів LiqPay


LiqPay - це система миттєвих платежів, що створена ПриватБанком (Україна).
LiqPay дозволяє легко відправляти гроші з банківської картки систем VISA/MASTERCARD або будь-якої картки ПриватБанка.

Для здійснення оплати на сайті вам необхідно перейті в меню "Створити мапу", потім обрати необхідний дизайн, текст та дату і перейти в розділ "Оплатити". Після чого Вас перенаправляють на сторінку безпосередньо системи оплати LiqPay (https://www.liqpay.com) де Ви підтверджуєте своє бажання сплатити зазначену суму на користь вказаного продавця. Натисніть "Перейти". Заповніть дані вашої карти та натисніть "Підтвердити".

Якщо ви вперше використовуєте свою карту в системі Liqpay, то платіж не буде миттєвим - все нові карти проходять перевірку, що забезпечує безпеку платежів! Гроші будуть зняті з балансу Вашої кредитної карти відразу і зараховані на наш рахунок тільки після повної перевірки картки.ПОВЕРНЕННЯ


1. Якщо під час отримання посилки доставлений товар було пошкоджено, попередьте про це вже у відділенні Нової Пошти.

2. Якщо проблема виявлена пізніше, коротко опишіть ситуацію, прикладіть фото або відео товару, який ви придбали у нас і хотіли б повернути, надіславши лист на електронну адресу skymaps.ukraine@gmail.com.