+380986581533
ЩО ПОДАРУВАТИ НА
НОВИЙ РІК 2020?
10 ідей для незвичних подарунків
Ми знаємо, як складно вигадати щось оригінальне та "таке, чого ще не було". Саме тому ми знайшли ідеї для подарунків за вас!


Отже, тримайте добірку ідей для новорічних подарунків на наступний 2020 рік. Готові записувати класні варіанти? Починаємо!
1
Даруйте враження!
Так-так, і ми про це! Подорожі, стрибки з парашутом, катання на сноуборді чи водних лижах - це те, що запам'ятається надовго.
2
Подаруйте символ року
Якщо ця порада здаєть банальною, то зачекайте вимикати. Знайдіть тістечка чи торти, веселі статуетки із символом 2020 року - щуром. Багато таких можна знайти на барахолках

3
Подаруйте зорі, під якими сталося щось особливе
І ми не жартуємо - ви можете подарувати близьким зорі!

Зоряна мапа відображає небо таким, яким воно було в конкретний день у конкретному місці. Тобто зоряна мапа - можливість закарбувати особливі моменти на папері: перша зустріч, дата знайомства, день народження собаки чи навіть дата першої публікації в Instagram!

Створити свою мапу можна тут. А якщо ви хочете зробити близьких щасливими, але не впевнені, чи це той самий момент - подаруйте можливість обрати його самостійно
4
Зігрійте своїм теплом
Термокружка - це те, що особливо потрібно людині взимку. Оберіть яскраву та вперед!
5
Створіть затишок
Якщо термокружка вже є, то обирайте просто красиву чашку, доповніть її солодощами, пряностями та яскравим пакуванням - і подарунок готовий!
6
Допоможіть зігрітися
Якщо светри із оленями примушують ваше око сіпатися, даруйте звичайні теплі светри! Вони завжди потрібні.

P.S. А якщо око не сіпається, то можна і з оленями!
7
Зробіть життя солоденьким
Солодкі букети вже декілька років підкорюють ТОПи добірок із подарунками, тож ми не могли про це не сказати. Тим більш його можна створити самостійно!
8
Підкиньте ідею для довгого зимового вечора
Чим зайняти довгий зимовий вечір? Книжками! Тож обирайте книжку за інтересами або просто купуйте сертифікат - і гарний подарунок забезпечено
9
Солодкі сни
Піжамки, піжамки, піжамки. Теплі, шовкові, махрові, кігурумі… Чи потрібно продовжувати?
10
Веселі вечори
Якщо ви обираєте подарунок для пари або сім'ї, зверніть увагу на настільні ігри. Це гарна ідея для того щоб весело провести вечір усім разом
Обирайте будь-яку ідею та мершій втілювати її в життя! До речі, будь-яку з них можна доповнити нашою зоряною мапою. Ну хто ж може залишитися байдужим, якщо отримає власну зорю з неба, правда?

Даруйте тепло та любов. Гарних свят!